Zpět na všechny články

Větší kapacita baterie u nových iPhonů? Na základě více zdrojů je potvrzena!

Každý, kdo je uživatelem jablečného telefonu ví, že kapacity baterií nebyly nikdy tím silným článkem Applu. Letošní modely iPhonů 13 by se však mohly dočkat výrazného skoku, což tvrdí hned několik předních zdrojů.

Údajně by mělo dojít ke zmenšení některých komponentů v iPhonu, a tedy také k jinému uspořádání vnitřních komponentů, které by mohlo mít za následek větší místo pro baterii telefonu.

Tchajwanská analytická firma TrendForce potvrdila, že pro letošní modely chystá Apple větší baterie a tato firma již dříve se svými informacemi slavila úspěch. Uvidíme, s čím nakonec Apple přijde, zda se zvětší výdrž zařízení nebo zvětšená baterie bude táhnout právě displej s vyšší obnovovací frekvencí, se kterým se letos počítá.

TrendForce dále vypustil, že se může počítat také s vylepšeným 5 nm čipsetem, který by dle získaných informací měl být úspornější a výkonnější. Další novinkou u iPhonů 13 by mělo být mmWave 5G (rychlejší verze 5G) pro více zemí. Jak jsme již dříve informovali, cena by měla být stejná jako u loňských modelů.

Nahoru

Nabídka zařízení

Kde nás najdete

Pobočka Olomouc

Komenského 1
779 00 Olomouc

Ukázat na mapě

Telefon: (+420) 725 352 017
E-mail: info@iphoneolomouc.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00

Nahrávám mapu...

Pobočka Olomouc

Komenského 1
779 00 Olomouc

Telefon: (+420) 725 352 017
E-mail: info@iphoneolomouc.cz

Otevírací doba
Po-Pá: 9:00-18:00